O společnosti

NAVISAT s.r.o. je přední česká firma zabývající se prodejem satelitních telefonů a terminálů, navigačních zařízení, námořních chartplotterů, sledovacích zařízení, navigačního software a digitálních map. Jsme největším a nejkomplexnějším poskytovatelem satelitních služeb sítí Inmarsat, Iridium, Thuraya a Globalstar v České republice. V řadě dalších oblastí jsme jedinou firmou na českém trhu, kde úspěšně působíme od roku 1996.

Naše společnost nabízí v ČR služby komerčních satelitních operátorů již více jak 15 let. Zastupujeme zde největší světové providery satelitních služeb.  Tzn. nabízíme aktivaci a provozování SIM karet sítí Iridium, Thuraya i Inmarsat a od roku 2011 také síť Globalstar včetně dovozu a servisu satelitních telefonů a terminálů. Pro naše zákazníky zajišťujeme online přístup k detailním výpisům z tarifních SIM karet. Mezi naše stálé zákazníky patří společnosti a organizace jako Škoda Auto a.s., ČEPS a.s., Siemens, Rádio Svobodná Evropa, Česká televize, Český rozhlas, Akademie věd ČR, Hasičské záchranné sbory ČR, Ministerstva obrany, vnitra.... a mnohé další. Sami sebe vidíme jako tým specialistů, na které se dnes a denně s důvěrou spoléhají velké a významné firmy nebo i jednotliví cestovatelé. Oběma skupinám zákazníků dokážeme fundovaně poradit a velmi rychle navrhnout a dodat požadované zařízení.

V roce 2010 jsme na základě stále se zvyšující poptávky spustili web určený výhradně pro aktualizace mapových podkladů www.aktualizace-gps.cz. Pobočky pro aktualizace máme nyní již ve 13ti českých městech.

V neposlední řadě se zabýváme komerční půjčovnou navigačních přístrojů, satelitních telefonů a datových terminálů. Každým rokem spolupracujeme téměř se všemi týmy, které se zúčastňují Dakarské rallye.

Co nabízíme

 • Jsme dovozce satelitních telefonů sítí Iridium, Inmarsat, Globalstar a Thuraya. Zastupujeme firmy INMARSAT, SATCOM DISTRIBUTION.
 • Jsme autorizovanými prodejci společnosti TeleATLAS v oblasti podkladů do vestavěných zařízení.
 • Jsme výhradní dovozce GPS přijímačů Seiwa.
 • Jsme zastoupením firmy C-Map Jeppesen (profesionální námořní mapové podklady celého Světa)
 • Značky Garmin, Mio, TomTom prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně.
 • Jsme nevýhradním dovozcem značky Garmin a TomTom - u námi dovezených výrobků zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
 • Jako jedna z mála firem zabývajících se prodejem GPS jsme schopni zajistit i aktualizace mapových podkladů.
 • Nabízíme digitální mapy ČR a Evropy firmy SHOCART/Freytag&Berndt
 • Nabízíme sledovací zařízení Lupus českého výrobce PRINCIP. 
 • Jsme hlavní designeři produktu TourNavigator s turistickými mapami pro PDA a PNA ve spolupráci s kanadskou firmou Muskoka-Tech.
 • Od roku 2013 máme vlastní servis geodetických a stavebních přístrojů všech značek, např. nivelační přístroje, rotační lasery a laserové dálkoměry.