Námořní terminály Fleet One

Terminály sítě Inmarsat Fleet One jsou navrženy tak, aby umožnily přístup ke službám sítě Inmarsat pro zákazníky malých plavidel. Aby bylo plavidlo způsobilé pro využívání tohoto trifu, musí po celou dobu využívání splňovat následující podmínky:
(a) Plavidla využívající službu Fleet One:
    (1) nemají nebo nebo nemusí mít identifikační číslo IMO nebo    
    (2) mají identifikační číslo IMO, plavidlo je výhradně používáno pro rybolov nebo jako rekreační jachta (v tomto případě musí být poskytnuto IMO)
(b) Plavidla nesmějí být obchodní lodě, transportní lodě, workboats nebo jiná komerční plavidla a plovoucí nebo pevné plošiny či vrtné plošiny
(c) plavidla musí využívat schválené terminály sítě Inmarsat Fleet One
Satelitní terminál Cobham Fleet One

Kód: COB-FleetOne

144 004,00    126 004,00  (104 134,80  bez DPH)
-13%
Na objednávku do 10 pracovních dnů

SAILOR Fleet One je ideálním doplňkem nové satelitní sítě Inmarsat Fleet One, která využívá stávající družice Inmarsat-4 a nabízí hlasové a datové služby, které jsou ideální pro použití na menších lodích. Díky své kompaktní lehké anténě a jednoduché instalaci je SAILOR Fleet One levnou vstupní bránou do světa námořní komunikace.


Satelitní terminál Inmarsat Fleet One

Kód: INM-FleetOne

120 003,00    114 003,00  (94 217,20  bez DPH)
-5%
Na objednávku do 10 pracovních dnů

Terminál Inmarsat Fleet One je určen pro malá a střední plavidla a jachty. Nabízí cenově dostupné širokopásmové hlasové a datové služby, které dosud nebyly dostupné v tomto segmentu trhu. Fleet One přináší do světa námořní komunikace výhody v oblasti nízkých nákladů, výkonnosti a snadného použití.

Nahrávám...