Filtry produktů

Koncová cena bez DPH

 – 

 • 0
 • 0
Satelitní síť
Skladová dostupnost
Oblasti pokrytí

Dobít kredit: Globalstar

Předplacená služba Globastar Vám umožní aktivovat telefon s předplaceným kreditem, který můžete použít pro volání nebo pro připojení k internetu. Na rozdíl od tarifních služeb nevyžaduje žádné měsíční nebo roční poplatky a není nutné podepisovat žádnou aktivační smlouvu. Máte možnost zakoupit kredit a použit Váš telefon kdykoliv uznáte za vhodné.
 • Předplacené kupóny jsou k dispozici v hodnotách 100, 250, 500 a 1000 minut.
 • 1 jednotka kreditu = 1 minuta volání na jakékoliv tel. číslo s výjimkou volání do ostatních satelitních sítí. V takovém případě je cena za 1 minutu desetinásobná. Jinými slovy, každou minutu hovoru do jiné satelitní sítě se odečte 10 jednotek z vašeho zůstatku.
 • volání v rámci sítě Globalstar je účtováno jako běžný hovor, čili 1 jednotka kreditu = 1 minuta volání
 • kredit prodáváme jako elektronický voucher, který Vám přímo dobijeme na Váš účet sat. telefonu (pokud uvedete ESN telefonu a datum dobití). V opačném případě Vám zašleme číslo elektronického kupónu emailem a dobití si provedete sami vytočením  *888 z Vašeho sat. telefonu Globalstar nebo vytočením +33 640045956 z jiného telefonu/pevné linky. Dále postupujete dle hlasových instrukcí.
 • Pokud Váš telefon Globalstar je automaticky aktivován s předplacenou službou dobitím prvního kupónu. Aktivace je zdarma.
 • Volání se účtuje s inkrementy po 1 minutě.
 • Předplacené služby je v současné době fungují s telefony Qualcomm, jako je např GSP-1600, GSP-1700 a GSP-2900.
 • Platnost kreditu začíná od okamžiku, kdy je připsán na účet, a to buď v okamžiku aktivace telefonu nebo při použití dobíjecí karty/elektronického voucheru.
 • Když jsou na účet dobíjeny kupóny v různých termínech a s různou hodnotou a expirací, kredit se sčítá a expirace se nastaví dle kupónu s nejzažším datem expirace (= expirace se nesčítá!)
   
Kontaktujte nás pro cenu
Na dotaz

Dobíjecí kupón 100 jednotek pro zákazníky s telefony sítě Globalstar. Kupón přidá 100 jednotek (= 100 minut) k Vašemu zůstatku na účtu. Platnost kreditu je 120 dnů.


Kontaktujte nás pro cenu
Na dotaz

Dobíjecí kupón 250 jednotek pro zákazníky s telefony sítě Globalstar. Kupón přidá 250 jednotek (= 250 minut) k Vašemu zůstatku na účtu. Platnost kreditu je 180 dnů.


Kontaktujte nás pro cenu
Na dotaz

Dobíjecí kupón 500 jednotek pro zákazníky s telefony sítě Globalstar. Kupón přidá 500 jednotek (= 500 minut) k Vašemu zůstatku na účtu. Platnost kreditu je 270 dnů.


Kontaktujte nás pro cenu
Na dotaz

Dobíjecí kupón 1000 jednotek pro zákazníky s telefony sítě Globalstar. Kupón přidá 1000 jednotek (= 1000 minut) k Vašemu zůstatku na účtu. Platnost kreditu je 365 dnů.