Iridium představuje nový přístroj Iridium GO!

08.11.2014
od Michal Skalický
Revoluce v osobní komunikaci!


Iridium GO! umožňuje satelitní připojení pro mobilní zařízení, která mají OS Mac OS® nebo Android ™.  Jednoduše otočte integrovanou anténu a baterií poháněné zařízení se rychle a automaticky připojí k družicím sítě Iridium a vytvoří Wi-Fi hotspot v přibližně 30ti metrovém poloměru. Můžete snadno připojit a ovládat více zařízení v rámci této oblasti pomocí aplikace Iridium GO!.

Nové satelitní messengery SPOT Gen3 v prodeji.

17.06.2014
od Michal Skalický
V současné době již máme skaldem nové messengery SPOT 3. Povodní verze SPOT2 bude postupně doprodána. Nové verze mají již trackovací služby v základním balíčku s možností rozšíření na Tracking Unlimited a Tracking Extreme. Oproti starší verzi SPOTu jsou lehčí a nabízejí až dvounásobnou výdrž baterií. Více informací na stánce Spot Gen3.

Solární panely

30.05.2014
od Michal Skalický
Uvažujete-li o koupi satelitního telefonu nebo jeho vypůjčení, možná by bylo dobré uvažovat i nad tím, jak vyřešíte napájení baterií v nedostupných oblastech bez možnosti připojení do el. sítě. Jako vhodný doplněk ke všem satelitní telefonům doporučujeme solární panely (nabíječky), které u nás můžete jak zakoupit, tak si zapůjčit spolu s přístrojem.

Nabízíme solární panely s adaptéry značky GOAL ZERO, která je špičkou ve svém oboru po celém Světě.

Nový telefon Inmarsat IsatPhone2

26.05.2014
od Michal Skalický
Od začátku března je v prodeji nová verze satelitního telefonu Inmarsat IsatPhone2. Jedná se o odolnější verzi předcházejícího modelu Isat, s extrémně dlouhou výdrží na baterie.

Podrobné informace o telefonu najdete ZDE.

Spuštěna nová verze stránek

23.05.2014
od Michal Skalický
Dnešním dnem jsme spustili novou verzi stránek týkající se satelitní komunikace. Najdete zde všechny potřebné informace, které Vám mohou pomoci při výběru vhodného přístroje, můžete zde přímo dobíjet SIM karty satelitních operátorů a samozřejmě objednávat zboží a provádět pohodlnou rezervaci přístrojů k zapůjčení.

Nový satelitní telefon sítě Thuraya XT-DUAL s podporou SAT i GSM módu

06.03.2013
od Michal Skalický

logo thurayaSatelitní telefon Thuraya XT-DUAL lze přepínat mezi režimy satelit a GSM. Thuraya XT-DUAL pracuje efektivně v dosahu sítě GSM a po přesunu do lokality bez pokrytí GSM můžete jednoduše přístroj přepnout do satelitního režimu.

Uvolnění nové verze firmwaru pro Inmarsat ISAT

06.03.2013
od Michal Skalický

logo InmarsatSpolečnost Inmarsat uvolnila novou verzi firmwaru pro své satelitní telefony Isat. Konkrétně se jedná o verzi 5.3.0. opravující problém s dobíjením baterie. Doporučujeme provést upgrade Vašeho telefonu.

Používaní telefonů sítě Iridium na území Ruska

06.03.2013
od Michal Skalický

logo IridiumSpolečnost Iridium oznámila povinnost registrace pro uživatele telefonů Iridium při cestě do Ruska. V případě, že hodláte využívat telefon v této lokalitě, prosím kontaktujte nás.

Akce SPOT Tracking zdarma

04.12.2012
od Michal Skalický

logo globalstarZakupte u nás SPOT messenger a získáte službu TRACKING zdarma! Zašlete nám číslo ESN Vašeho přístroje a obratem obdržíte voucher na službu Tracking. Akce platí do 31.12.2012

Nejnovější příspěvky

  • Thuraya - aktualizace pokrytí

    Dne 16. dubna 2024 přestaly být na satelitu T-3 dostupné služby satelitního operátora Thuraya. Thuraya spolu s výrobcem satelitů firmou Boeing pracuje na obnovení služeb. V současné době není známo, v jakém časovém horizontu bude služba dostupná, poškození družice T-3 může být vážného charakteru. V současné době nemůžeme garantovat dostupnost služby v následujících...

  • Nové verze SPOT Gen4

    Naskladnili jsme nové verze trackovacího zařízení SPOT Gen4 . Lze je použít pro sledování osob a odesílání nouzových a informačních zpráv. Jedná se o nejlevnější zařízení založené na satelitním přenosu signálu, nezávislé na GSM.

  • Odstávka naší pevné linky

    Momentálně máme z důvodu migrace nefunkční telefonní číslo 281 924 530. Dovoláte se nám v pracovní dobu na číslo 234 127 130 . Využívejte naše mobilní čísla 777 340 528 nebo 777 340 958 . Pokud se nám hned nedovoláte, napište nám na mobil krátkou textovou zprávu a zavoláme vám zpět. Omlouváme se, momentálně jsme maximálně vytíženi s vyřizování extrémního nárustu...