Předplacené služby sítě GLOBALSTAR

24.06.2016
od Michal Skalický
Na našich stránkách lze nově objednávat předplacené elektronické vouchery pro satelitní telefony sítě GLOBALSTAR.
Všechny varianty dobíjecích kupónů naleznete zde.

Nové dobíjecí kupóny pro Inmarsat GSPS

10.05.2016
od Michal Skalický
Satelitní operátor Inmarsat oznámil některé chystané změny pro telefony IsatPhone Pro. Změny se týkají především předplacených kupónůa jejich platnosti.

Nové vouchery k dispozici od 1. května 2016:

Inmarsat GSPS - 0 jednotek - prodloužení platnosti o 30 dnů
Inmarsat GSPS - dobití 50 jednotek - platnost 30 dnů
Inmarsat GSPS - dobití 100 jednotek - platnost 90 dnů


Prodej následujících voucherů bud
e ukončen: (v prodeji do 30. června 2016)
Inmarsat GSPS - dobití 25 jednotek - platnost 30 dnů
Inmarsat GSPS - dobití 50 jednotek - platnost 90 dnů
Inmarsat GSPS - dobití 100 jednotek - platnost 180 dnů

ostatní vouchery pro 250, 500, 1000 a 5000 jednotek zůstávají beze změny.

Wideye iSavi a služba Inmarsat BGAN

21.03.2016
od Michal Skalický
Od 21. března 2016 dochází u terminálu Wideye iSavi od AddValue Technologies ke změně, která umožní použít v terminálu SIM karty sítě INMARSAT  BGAN, a to pro předplacené i pro tarifní služby.

Zákazník nebude muset dělat nic, aby režim BGAN na terminálu iSavi fungoval, protože tato služba je konfigurována prostřednictvím SIM karty.
V důsledku toho jsou ovládací a hlasové aplikace stále plně použitelné s terminálem iSavi v režimu BGAN.
 

Terminál bude podporovat plný přístup rychlostí až 384 kb dat pro background IP, takže terminál ideálním řešením pro vzdálený přístup k podnikovým sítím, e-mailu a všeobecné dostupnosti internetového připojení. Nicméně, iSavi nebude v současné době podporovat žádné streaming služby.

Chcete-li používat terminál iSavi v režimu BGAN, musí být terminál aktualizován na nejnovější verzi firmwaru, R01.1.0.

Rok 2016

04.01.2016
od Michal Skalický
Vítáme Vás v roce 2016, přejeme zdraví, štěstí a spokojenost. I letos se budeme snažit být kvalitním dodavatelem v oblasti GPS, satelitních telefonů a služeb s nimi spojených.

Vánoční svátky

21.12.2015
od Michal Skalický
V období vánočních svátků a konce roku budeme mít otevřeno viz informace ZDE.

Nový firmware pro telefony Inmarsat IsatPhone Pro

22.10.2015
od Michal Skalický
Společnost INMARSAT vydala novou verzi firmware 5.11.0 pro telefony IsatPhone Pro.
Firware si můžete stáhnout na níže uvedeném odkazu:
http://www.inmarsat.com/support/isatphone-pro-support

Firmware verze 5.11.0 nahrazuje verzi firmwaru 5.8.0, která byla vydána v březnu 2015.

Doporučení pro instalaci
Pro uživatele firmware 5.3.0 nebo vyšší je to doporučená aktualizace, což znamená, že funkce zavedené novou verzí firmware jsou důležité, ale ne kritické pro službu sítě Inmarsat GSPS a telefonu IsatPhone Pro.
Pro uživatele, kteří dosud neprovedli aktualizaci na verzi 5.3.0 nebo vyšší, je tento upgrade na 5.11.0 označen jako povinná aktualizace, aby se telefon nestal nefunkčním.

V nabídce nový model satelitního telefonu Thuraya XT-PRO

10.09.2015
od Michal Skalický
Do naší nabídky jsme zařadili nejpokročilejší satelitní telefon sítě Thuraya, který je určen pro profesionální uživatele. Thuraya XT-PRO je odolný telefon přizpůsobený použití ve ztížených podmínkách a je vybaven baterií s nejdelší výdrž mezi satelitními telefony.

Volejte a surfujte přes satelit pomocí Vašeho smartphonu

13.02.2015
od Michal Skalický
Pomocí nových produktů sítí Iridium a Inmarsat máte možnost volat a surfovat přes satelit s využitím Vašeho vlastního smartphonu s operačním systémem Android nebo Apple OS.

Iridium GO! je zařízení, jaké svět ještě neviděl. Iridium GO! je kompaktní, robustní a přenosná jednotka, která je poháněna satelitní sítí Iridium s největším pokrytím.Iridium GO! výrazně rozšiřuje možnosti jakéhokoli smartphonu, notebooku nebo tabletu vytvořením Wi-Fi hotspotu připojeného k satelitní síti - a to kdekoliv na planetě.

Podrobné informace o přístroji Iridium GO!
Ceník tarifních služeb pro Iridium GO!


S
lužba Inmarsat IsatHub je dostupná z Vašeho inteligentního zařízení pomocí ovládacího software, který si jednoduše zdarma stáhnete přes App Store nebo přes Google Play.
Tento software poskytuje pomoc s nastavením terminálu a dává Vám plnou kontrolu nad přístupem ke službě, stejně jako přehled o využití dat z každého zařízení připojeného k terminálu IsatHub.
Hlasová aplikace umožňuje používat Váš telefon k přijmu a vytáčení hlasových hovorů přes IsatHub pomocí kvalitní hlasové linky, stejně jako umožňuje posílat textové zprávy, a to i v případě, že je váš přístroj určen pouze pro použití s Wi-Fi připojením.

Terminál Wideye iSavi je lehký a snadno přenosný. Umožňuje rychlé a snadné nastavení bez technických znalostí nebo potřebného školení , což vám umožní vytvořit on-line spojení se sítí Inmarsat IsatHub během několika minut. Terminál má dosah WiFi na 30 metrů a stejné připojení může sdálet více zařízení najednou.
Spotřeba energie je nízká a baterie terminálu lze nabíjet ze sítě nebo pomocí solárního panelu.


Podrobné informace o přístroji Inmarsat IsatHub
Ceník tarifních služeb pro Inmarsat IsatHub

Nejlevnější satelitní telefon XT-LITE sítě Thuraya v prodeji

03.02.2015
od Michal SkalickýPředstavujeme
Vám Thuraya XT-Lite, cenově nejdostupnější satelitní telefon na světe.
Thuraya
XT-LITE poskytuje spolehlivé připojení za bezkonkurenční cenu. Je navržený bez kompromisů a umožňuje stabilní a nepřerušované spojení. Je velmi snadno ovladatelný. Můžete telefonovat a posílat SMS zprávy v satelitním režimu, ať už jedete přes poušť, plavíte se na moři nebo lezete v horách. Bez ohledu na to, kam vás cesta povede, můžete se spolehnout na satelitní síť Thuraya, která poskytuje spolehlivou, jasnou a nepřetržitou komunikaci ve více než 160 zemích po celé Evropě, Africe, Asii a Austrálii. Více informací naleznete na stránce produktu.Naše nabídka rozšířena o satelitní sledovací jednotku SPOT Trace

02.12.2014
od Michal Skalický
SPOT Trace je satelitní jednotka určená pro sledování jakéhokoliv objektu nabízející pokročilé bezpečnostní funkce proti krádeži. Okamžitě obdržíte SMS zprávu nebo e-mail, když se objekt se připojeným zařízením SPOT Trace začne pohybovat. Zařízení můžete kdykoli sledovat online na Mapách Google z Vašeho telefonu nebo počítače.

Nejnovější příspěvky

  • Thuraya - aktualizace pokrytí

    Dne 16. dubna 2024 přestaly být na satelitu T-3 dostupné služby satelitního operátora Thuraya. Thuraya spolu s výrobcem satelitů firmou Boeing pracuje na obnovení služeb. V současné době není známo, v jakém časovém horizontu bude služba dostupná, poškození družice T-3 může být vážného charakteru. V současné době nemůžeme garantovat dostupnost služby v následujících...

  • Nové verze SPOT Gen4

    Naskladnili jsme nové verze trackovacího zařízení SPOT Gen4 . Lze je použít pro sledování osob a odesílání nouzových a informačních zpráv. Jedná se o nejlevnější zařízení založené na satelitním přenosu signálu, nezávislé na GSM.

  • Odstávka naší pevné linky

    Momentálně máme z důvodu migrace nefunkční telefonní číslo 281 924 530. Dovoláte se nám v pracovní dobu na číslo 234 127 130 . Využívejte naše mobilní čísla 777 340 528 nebo 777 340 958 . Pokud se nám hned nedovoláte, napište nám na mobil krátkou textovou zprávu a zavoláme vám zpět. Omlouváme se, momentálně jsme maximálně vytíženi s vyřizování extrémního nárustu...