Thuraya SatSleeve HotSpot

Na objednávku
18 764,01  vč. daně
(15 507,45  bez DPH)
SATSLEEVEHotspot
+

Thuraya SatSleeve + a SatSleeve Hotspot nabízí dokonalou kombinaci mobility a jednoduchosti. Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak proměnit váš smartphone v satelitní telefon. U nových modelů je zvuk směrován přes smartphone, který umožňuje uživatelům mluvit přímo do smartphonu a dává tak zákazníkům možnost používat smartphone buď v dokovací jednotce SatSleeve nebo i mimo ni a o poskytuje tak lepší dostupnost a snadnost použití.

Hovory a textové zprávy v satelitním režimu
Rozšiřte obzory vašeho iPhone a používejte jej v satelitním režimu vždy, když není k dispozici žádná GSM síť.

E-mail na cestách
Přístupujte k e-mailové schránce v satelitním režimu, bez ohledu na to, kde jste.

Vezměte si své oblíbené aplikace sebou
Používejte své oblíbené aplikace, jako je Facebook, Twitter, WhatsApp a mnoho dalších. Můžete chatovat a aktualizovat svůj profil v místech, která jsou mimo dosah GSM signálu.

Kompatibilita
Aplikace SatSleeve Hotspot je k dispozici k bezplatnému stažení z Apple Store a Google Play a je lokalizována do 12ti jazyků.

Vylepšené bezpečnostní prvky
Thuraya SatSleeve+ je vybaven programovatelným tlačítkem tísňového volání, která vám umožní uskutečnit tísňový telefonní hovor na jedno přednastavené číslo i bez připojeného telefonu.

Podporováno satelitní sítí THURAYA
satelitní síť Thuraya je známá tím, že nejspolehlivější satelitní sítí, která pokrývá přibližně 161 zemí nebo dvě třetiny zeměkoule. Thuraya SatSleeve umožňuje díky funkci HPA přijímat oznámení o příchozím hovoru i v přípladě zatažené satelitní antény a udržuje Vás tak připojené po celou dobu.
Satelitní síť:
Thuraya
Oblasti pokrytí:
  • Evropa
  • Asie
  • Afrika
  • Austrálie
Výrobce:
Thuraya

Fyzické parametry

Hmotnost:
290g
Rozměry:
142 x 69 x 38 mm(v/š/d)

Napájení

Napájení ze sítě:
ANO
Vstupní napětí:
5V / 2.0A

Baterie, výdrž

Typ baterií:
3.7V Li-ion 2440 mAh
Výdrž baterií (volání):
3hod.
Výdrž baterií (stand by):
9hod.

Odolnost, certifikace

Operační teplota:
-10 ℃ to +55 ℃
Skladovací teplota:
-20 ℃ to +70 ℃

Rozhraní

USB:
Micro USB
Konektor pro sluchátka:
3.5 mm jack

Hlasové služby

Typy volání:
  • SAT

Datové služby

Podporovaná připojení:
  • GPRS
Rychlost GPRS:
Download 60 kbps, Upload 15 kbps (GmPRS)

Satelitní síť Thuraya

Thuraya využívá geostacionární družice na oběžné dráze nad rovníkem. Pro dostatečný signám musíte mít výhled směrem k družici. Čím dále jste od rovníku (středu pokrytí), tím je družice vidět níže nad obzorem. Pokud je výhled na družici zakryt pevnou překážkou, signál se ztratí. Většina zařízení sítě Thuraya využívá dále orbitální systém GPS pro lokalizaci polohy zažízení. Bez platné GPS pozice není možné využívat služby sítě Thuraya.

Upozornění: od 1.5.2024 jsme schopni garantovat pokrytí pouze v rámci družice Thuraya-2. Hlasové a datové služby přes družici Thuraya-3 jsou v současné době nefunkční.