Thales MissionLINK 350

Na objednávku do 5 pracovních dnů
217 390,45  vč. daně
(179 661,53  bez DPH)
IR-00-Missionlink-350
+

Žijeme ve světě se stále rostoucí poptávkou po vysokorychlostních datových službách. Satelitní komunikační systémy mají jedinečnou výhodu nabízet tyto typy služeb globálně a jednotně, a to i v těch částech světa, kde pozemské sítě nefungují. Kdekoli na světě existuje potřeba zabezpečené a jednoduché komunikace, satelitní sítě nabízejí nejlepší řešení, které každému uživateli poskytne dostatečně rychlé a spolehlivé připojení.

Satelitní komunikační sítě umožňují lidem na odlehlých místech připojit se k internetu, pomáhají bezpečně provozovat plavidla a letadla a poskytují vládním a pohotovostním a bezpečnostním službám komunikační spojení během krizí, přírodních katastrof a stavů nouze.

Výrobce Thales, jako globální lídr v oblasti satelitní komunikace, poskytuje širokou škálu řešení pro měnící se prostředí, kterému Vaše organizace čelí - nabízí služby ve vzduchu, na moři i na souši.

Terminály MissionLINK využívající sítě Iridium Certus a poskytují globální komunikační pokrytí bez ohledu na místo, kde se zrovna nacházíte. Je to řešení, na které se můžete spolehnout při základní komunikaci, ať už vás vaše mise zavede kamkoli. Ať už jste voják jako individuální uživatel, toto vojenské řešení uvolněné do komerčního prodeje je navrženo tak, aby splňovalo vaše jedinečné výzvy díky jednoduchému, přizpůsobivému a robustnímu designu.

MissionLINK přichází s intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním a lze jej rychle integrovat do stávajících nebo nových vozidel. Zahrnuje také integrovanou možnost aktualizace softwaru, která zajistí vaši investici do budoucna umožní špičkovou rychlost a výkon.

Satelitní síť:
Iridium
Oblasti pokrytí:
  • Evropa
  • Severní Amerika
  • Jižní Amerika
  • Asie
  • Afrika
  • Austrálie
  • Polární oblasti
Výrobce:
Iridium

Datové služby

Rychlost Standard IP:
700/352 kbps download/upload
Rychlost Streaming IP:
256/256 kbps download/upload

Satelitní síť Iridium

Iridium je orbitální satelitní síť s globálním pokrytím celé planety. Pro dostatečný signál je nutné mít co nejlepší výhled na oblohu. Při omezeném výhledu může signál kolísat případně až na několik sekund či minut vypadávat.

 

Existují lokality, kde satelitní síť nejde využít?
Iridium jakožto americká společnost se musí řídit omezeními danými embargem Spojených států amerických. V následujících státech je zakázáno poskytování produktů a služeb sítě Iridium: Talibanem kontrolovaná část Afghánistánu, Kuba, Írán, Severní Korea, Sýrie a Súdán. Vzhledem k tomuto embargu a jelikož každá země je jiná a předpisy se mohou změnit bez předchozího upozornění, je nejlepší poradit se s místními úřady, konzulátem nebo na ministerstvu zahraničních věcí. V současné době je dále zakázáno využívat satelitní telefony na území Indie (přístroje zde ovšem fungují). Pro použítí přístrojů na území Ruska je nutné provést bezplatnou registraci na stránce: https://www.iridium-russia.com/