Thuraya x5
Thuraya x5Thuraya X5Thuraya X5

Satelitní telefon Thuraya X5

Kód: TH-00-X5

(28 184,37  bez DPH)

34 104,00 
Skladem na pobočce Praha
Satelitní telefony Thuraya odvážně vstupují do oblasti, kam ještě žádné smartphony nepronikly. Udrží Vás v kontaktu téměř kdekoli, protože pracují se síti ve vesmíru. Telefony jsou podobné běžným mobilním telefonům, nabízí služby jako volání, SMS a základního přístupu k internetu. Nyní si představte telefon, který kombinuje sílu satelitní technologie a funkčnost smartphonu. Telefon, který se nejen spoléhá na pozemní mobilní telefonní síť, ale má schopnost využívat hlasové a datové služby přes satelity obíhající Zemi. Thuraya X5-Touch je první bezdrátový satelitní a GSM telefon na světě založený na platformě Android. Telefon má 5,2" dotykový displej s plným HD rozlišením. Nabízí rychlé a jednoduché spojení na cestách, když se pohybujete ve vzdálených oblastech, které jsou obvykle mimo dosah běžných mobilních sítí.

Android OS
Thuraya X5-Touch běží na platformě Android od společnosti Google. Řada aplikací Google je již předinstalována ve vašem zařízení, například Gmail, Google Maps, Google Chrome, vyhledávání Google a Obchod Google Play vám umožňují přístup k množství dalších aplikací třetích stran

Displej
Model X5-Touch je vybaven 5,2 "dotykovým displejem s plným HD rozlišením z odolného skla Gorilla® . Tvrzené sklo funguje i když je displej vlhký nebo když nosíte rukavice.

Odolný
Thuraya X5-Touch je nejvíce odolný satelitní telefon na trhu splňující normy IP67 a MIL 810G/F. To znamená, že telefon je plně odolný vůči prachu
a chráněn proti vodě a testován tak, aby odolal šoku, vibracím a extrémním teplotám.

Duální režim
Komunikujte bezproblémově v satelitním a GSM režimu. Thuraya X5-Touch pracuje v pásmu L-band sítě Thuraya a stejně tak v GSM sítích 2G/3G/4G/LTE. Je vybaven dvěma sloty pro SIM karty.

Funkce  "Always On"
Volejte a přijímejte hovory současně na obou sítích s jedinečnou funkcí SAT a GSM "Always On". Pro skutečný duální zážitek můžete přijímat hovory na vašem GSM čísle, a to i v případě dalšícho aktivního satelitního volání a naopak.

Rozšížené funkce navigace
Telefon je vybaven přijímačem signálu GPS, BeiDou a Glonass pro co nejvyšší flexibilitu ve všech regionech. Použijte předinstalovanou aplikaci pro navigaci a sledování k odeslání aktuálních podrobností o Vaší poloze na předem definovaná čísla přes SMS nebo e-mail, na základě přednastavených časových intervalů, ujeté vzdálenosti nebo při pohybu uvnitř nebo vně Vámi definované oblasti.
Thuraya
  • Evropa Evropa
  • Asie Asie
  • Afrika Afrika
  • Austrálie Austrálie
Thuraya

Fyzické parametry

262g
145 x 78 x 24 mm(v/š/d)
5.2” Gorilla® glass full HD

Napájení

ANO
ANO

Baterie, výdrž

Li-Ion
11hod.
100hod.

Odolnost, certifikace

67
MIL-Standard 810 G/F

Rozhraní

ANO
3.5mm audio jack

Hlasové služby

  • SAT SAT

Datové služby

  • Dial-up Dial-up
  • GPRS GPRS
ANO
ANO
9.6 kbit/s

Navigační služby

Y
Y

Software

Arabit, Chinese, English, Farsi, French, German, Hindi, Italian, Russian, Spanish, Turkish, Urdu
 
anténa Thuraya
Externí magnetická anténa pro telefony Thu...

(4 107,27  bez DPH) 4 970,00 

 
Nahrávám...