Garmin inReach Mini2 Red

Skladem na pobočce Praha
9 589,99  vč. daně
(7 925,61  bez DPH)
010-02602-02
+

Zařízení vyžaduje pro svůj provoz zakoupení předplatného satelitních služeb inReach

Komunikátor inReach Mini2 využívá satelitní sítě Iridium a omožňuje prostřednictvím této sítě odesílat a přijímat textové zprávy z jakéhokoliv místa na Zemi. Garmin inReach vás v případě nenadálých událostí umožní spojení s blízkými nebo s globální záchrannou službou GEOS.

Satelitní komunikátor patří k novým a jistě nejzajímavějším funkcím přístrojů inReach. Co všechno dokáže? InReach je možné propojit s chytrým mobilním telefonem a odesílat a přijímat nejen zprávy z inReach na běžný mobilní telefon a naopak, samozřejmostí je i posílání zpráv na libovolný email nebo komunikace mezi inReach zařízeními navzájem. Uživatelé inReach mohou se svými blízkými na dálku sdílet svoji aktuální pozici a i historii pohybu, který při své cestě podnikli. V terénu je možné ukládat pozice, jako v případě běžných outdoorových GPS navigací, pozice se ale u inReach ukládá nejen v zařízení, ale i na globálním serveru, kde se zálohuje a může být k dispozici pro další okruh uživatelů. Pro své uživatele má inReach k dispozici SOS volání s propojením na globální záchrannou službu GEOS, která je schopna komunikovat česky a poskytnout pomoc na většině míst naší planety. Satelitní komunikace pomocí inReach je obousměrná, zprávy je možné přijímat i odesílat a u odeslaných zpráv je k dispozici i potvrzení o přijetí zprávy.

Pro komunikaci využívá inReach satelitní sítě Iridium, jejíž signál pokrývá 100% povrchu Země. Síť Iridium využívá 60 komunikačních družic a je nejspolehlivější satelitní komunikační sítí současnosti. Využití satelitní komunikace je spojeno s měsíčním nebo ročním tarifem. 

SATELITNÍ KOMUNIKACE
Posílejte si textové zprávy se svými nejbližšími, posílejte příspěvky na sociální sítě nebo komunikujte s dalším zařízením inReach v terénu.

PŘIVOLÁNÍ POMOCI V NOUZI
V nouzové situaci přivoláte stištěním SOS tlačítka pomoc prostřednictvím Garmin IERCC střediska s nepřetržitým provozem.

SDÍLENÍ POLOHY
Kdykoli můžete sdílet svou polohu se svými nejbližšími doma prostřednictvím stránky MapShare™ nebo ve zprávě s vašimi souřadnicemi.

GLOBÁLNÍ SATELITNÍ SÍŤ
Nemusíte se spoléhat na pokrytí signálem mobilní sítě. Vaše zprávy, nouzová komunikace a údaje o sledování polohy jsou přenášeny prostřednictvím globální satelitní sítě Iridium®.

FLEXIBILNÍ PŘEDPLATNÉ
Pro přístup k síti Iridium a komunikaci prostřednictvím inReach Mini 2, je nutné aktivní předplatné satelitních služeb. K dispozici jsou krátkodobé i dlouhodobé tarify.

MALÉ A ODOLNÉ
Nenechte se zmást rozměry 4″ x 2″ a hmotností 100 g. Zařízení inReach Mini 2 je pevné, odolné, nárazuvzdorné (MIL-STD-810) a má stupeň vodotěsnosti IPX7.
FUNKCE TRACBACK
Funkce TracBack vás dovede stejnou cestou na výchozí místo, pokud byste se náhodou ztratili – navigační informace uvidíte přímo na displeji.

DIGITÁLNÍ KOMPAS
Elektromagnetický 3-osý kompas s automatickou eliminací náklonu poskytuje přesné informace o směru i v situaci, kdy se nepohybujete.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIÍ
Vnitřní dobíjecí lithiová baterie nabízí až 14 dní provozu v režimu s frekvencí sledování 10 minut a až 20 dní na 1 nabití v úsporném režimu.

PŘEDPOVĚDI POČASÍ INREACH
Získejte detailní předpověď počasí do zařízení inReach Mini 2 nebo spárovaného kompatibilního zařízení. Můžete si dokonce vyžádat předpověď pro svou aktuální polohu, různé trasové body nebo cíle ve svém itineráři.

ZÁLOHY DAT A PLÁNOVÁNÍ CEST
Získejte zdarma přístup na cloudový web Garmin Explore ve svém počítači, kde si můžete plánovat cesty, vytvářet šablony zpráv a krátkých textů, synchronizovat a spravovat nastavení zařízení a ještě mnohem více.

Satelitní síť:
Iridium
Oblasti pokrytí:
  • Evropa
  • Severní Amerika
  • Jižní Amerika
  • Asie
  • Afrika
  • Austrálie
  • Polární oblasti
Výrobce:
Iridium