Thuraya xt-pro dual
Thuraya xt-pro dualThuraya XT-PRO DUALThuraya XT-PRO DUAL

Satelitní telefon Thuraya XT-PRO DUAL

Kód: TH-00-XT-PRO DUAL

(24 599,00  bez DPH)

29 765,00 
Skladem na pobočce Praha
Nejpokročilejší satelitní telefon na světě, určen pro profesionální uživatele. Thuraya XT-PRO DUAL je odolný telefon přizpůsobený použití ve ztížených podmínkách a je vybaven baterií s nejdelší výdrž mezi satelitními telefony. Buďte ve spojení bez ohledu na to, kam jdete.

Bez ohledu na to, kde a jak daleko se nacházíte, my vás udržíme v kontaktu. Thuraya je komplexní satelitní síť poskytující spolehlivou a nepřerušovanou komunikaci ve více než 160 zemích po celém Evropě, Africe, Asii a Austráli. V GSM režimu telefon podporuje většinu 2G/3G frekvencí po celém světě.

Thuraya XT-PRO DUAL je první satelitní telefon s vestavěnými přijímači pro GPS, Beidou, Glonass a Galileo pro nejvyšší flexibilitu ve všech regionech. Telefon má největší displej ze všech satelitních telefonů a nabízí odolný Gorilla® glass  displej pro použití v náročném prostředí. Obrazovka je dobře čitelná i při oslnění a umožňuje optimální viditelnost v jasném slunečním světle.  Thruaya- XT-PRO DUAL obsahuje senzor jasu pro automatické nastavení podsvícení displeje.

XT-Pro Dual dokáže pracovat v GSM a satelitním režimu současně. Díky tomu umožňuje bez problémů uskutečňovat hovory a zajistí, že budete vždy dosažitelný na obou sítích. Můžete být dokonce kontaktováni na Vašem mobilním telefonním číslě, i když právě voláte přes satelit a vice versa.
Tento jedinečný koncept nabízí plnou flexibilitu. Vy sami si můžete zvolit nastavení, které je pro Vás nejlepší a nejpohodlnější.

XT-PRO DUAL má vyhrazený jeden slot pro satelitní a druhý pro GSM komunikaci. Můžete použít SIM kartu Thuraya a GSM SIM kartu, nebo zvolit libovolnou kombinaci SIM karet, které splňuje Vaše požadavky.

XT-PRO DUAL má vyhrazené SOS tlačítko, které je snadné použít v případě nouze. I když je telefon vypnutý, stačí stisknout a podržet tlačítko SOS
po dobu tří sekund. Tím se telefon zapne a spoustí volání (a / nebo SMS) na kterékoli přednastavené číslo.
Thuraya
  • Evropa Evropa
  • Asie Asie
  • Afrika Afrika
  • Austrálie Austrálie
Thuraya

Fyzické parametry

222g
138 x 57 x 27 mm(v/š/d)
2.4” Gorilla® glass

Napájení

ANO
ANO

Baterie, výdrž

Li-Ion
11hod.
100hod.

Odolnost, certifikace

55
IP55/IK05
-10° C až + 55° C

Rozhraní

ANO
3.5mm audio jack

Hlasové služby

  • SAT SAT
  • GSM GSM

Datové služby

  • Dial-up Dial-up
  • GPRS GPRS
ANO
ANO
9.6 kbit/s
60/15 kbit/s

Navigační služby

Y
Y

Software

Arabit, Chinese, English, Farsi, French, German, Hindi, Italian, Russian, Spanish, Turkish, Portuguese, Urdu

Satelitní síť Thuraya

Thuraya využívá geostacionární družice na oběžné dráze nad rovníkem. Pro dostatečný signám musíte mít výhled směrem k družici. Čím dále jste od rovníku (středu pokrytí), tím je družice vidět níže nad obzorem. Pokud je výhled na družici zakryt pevnou překážkou, signál se ztratí. Většina zařízení sítě Thuraya využívá dále orbitální systém GPS pro lokalizaci polohy zažízení. Bez platné GPS pozice není možné využívat služby sítě Thuraya. 

Nahrávám...