Oznámení o plánovaných změnách předplacených služeb sítě Thuraya

06.03.2019
od Michal Skalický

Společnost Thuraya oznámila řadu změn v tarifech a cenách, které budou účinné od 1. dubna 2019. Změny jsou uvedeny níže:

Změny v tarifech NOVA

Dne 10. dubna 2019 dojde ke změně předplacených tarifů společnosti NOVA. Obnovovací poplatek bude strháván jednou za rok (původně jednou za 2 roky) a výše obnovovacího poplatku bude 39 jednotek. U nově aktivovaných SIM karet s tarifem NOVA bude výše přednabitého kreditu pouze 10 jednotek.

Tyto změny budou platné jak pro stávající zákazníky, tak pro nové aktivace.

Změna zóny v tarifech NOVA

Mali je v současné době součástí zemí zóny E pro tarif NOVA. S účinností od 1. dubna 2019 nebude Mali již zahrnuto do zóny NOVA a přesune se do standardní zóny a to jak u předplacených tak i paušálních tarifů.

Změna ceny volání pro předplacené SIM karty PREPAY

S účinností od 1. dubna 2019 bude navýšena cena volání "hlasové hovory v rámci sítě Thuraya" u předplaceného tarifu PREPAY.

Původní cena: 1.00 jednotka/minutu
Nová cena: 1.19 jednotky/minutu.

Poplatek při nevyužívané předplacené SIM kartě Thuraya

Pokud se z jakékoli aktivní SIM karty neprovede žádný odchozí hovor po dobu více jak 1 roku, začne se ze SIM karty strhávat udržovací poplatek ve výši 19 jednotek kreditu každý měsíc až do vyčerpání zůstatku. Doporučujeme tedy provést
alespoň jeden hovor ze SIM karty minimálně jednou ročně.

Nejnovější příspěvky

  • Thuraya - aktualizace pokrytí

    Dne 16. dubna 2024 přestaly být na satelitu T-3 dostupné služby satelitního operátora Thuraya. Thuraya spolu s výrobcem satelitů firmou Boeing pracuje na obnovení služeb. V současné době není známo, v jakém časovém horizontu bude služba dostupná, poškození družice T-3 může být vážného charakteru. V současné době nemůžeme garantovat dostupnost služby v následujících...

  • Nové verze SPOT Gen4

    Naskladnili jsme nové verze trackovacího zařízení SPOT Gen4 . Lze je použít pro sledování osob a odesílání nouzových a informačních zpráv. Jedná se o nejlevnější zařízení založené na satelitním přenosu signálu, nezávislé na GSM.

  • Odstávka naší pevné linky

    Momentálně máme z důvodu migrace nefunkční telefonní číslo 281 924 530. Dovoláte se nám v pracovní dobu na číslo 234 127 130 . Využívejte naše mobilní čísla 777 340 528 nebo 777 340 958 . Pokud se nám hned nedovoláte, napište nám na mobil krátkou textovou zprávu a zavoláme vám zpět. Omlouváme se, momentálně jsme maximálně vytíženi s vyřizování extrémního nárustu...