Iridium - prodloužení platnosti SIM o 30 dnů

Skladem na pobočce Praha
1 997,73  vč. daně
(1 651,02  bez DPH)
Zadejte 19-ti místné ID SIM karty nebo telefonní číslo SIM karty Iridium. Pokud neznáte Vaše telefonní číslo, kontaktujte nás.
Pokud si přejete posunout termín dobití (reaktivace) SIM karty, zadejte přesné datum, maximálně 30 dnů od objednávky. Nepovinný údaj.
IR-01-PP1MO

Toto zboží je distribuováno elektronicky.

dobíjecí kupón pro existující zákazníky společnosti NAVISAT, s.r.o. s předplacenými SIM kartami sítě Iridium. Kupón prodlouží platnost SIM karty o 30 dnů  a nepřidá žádné minuty k Vašemu zůstatku na SIM kartě. Určeno pro předplacené SIM karty s celosvětovým pokrytím (GLOBAL) a předplacené SIM karty IRIDIUM GO!.

Abyste mohli prodloužení zakoupit online, musíte znát číslo (ID) Vaší SIM karty nebo telefonní číslo. Pokud neznáte tyto informace, prosím, kontaktujte nás.

Platnost SIM karty se prodlouží o požadovaných 30 dnů (maximální platnost předplacené SIM karty Iridium je 2 roky). Vhodné pro SIM karty, které mají dostatečný počet minut a již jim končí platnost.

Prodloužení lze připsat pouze na aktivní SIM karty nebo SIM karty, které jsou v ochranné 270ti denní lhůtě po vypršení platnosti.

Prodloužení nelze připsat na SIM karty, které nebyli aktivovány u naší společnosti.

Kredit připíšeme na Vaši SIM kartu v den uhrazení platby (pouze v rámci pracovních dnů), pokud neuvedete jinak. Dobití lze posunout na pozdější datum (maximálně lze posunout o 30 dnů od přijetí objednávky).

Společnost NAVISAT, s.r.o. si vyhrazuje právo na navýšení ceny předplacených kupónů o 25% u staršího typu SIM karet sítě IRIDIUM.

Pro ověření typu Vaší SIM karty případně o zažádání o její výměnu nás prosím kontaktujte.

 

Satelitní síť:
Iridium
Oblasti pokrytí:
  • Evropa
  • Severní Amerika
  • Jižní Amerika
  • Asie
  • Afrika
  • Austrálie
  • Polární oblasti
Výrobce:
Iridium