Novinky

Přidáno dne: 25.05.2018 Nová pravidla GDPR

Ochrana Vašich osobních údajů
K 25. květnu 2018 aktualizujeme pravidla ochrany osobních údajů. Tento krok činíme proto, že v Evropské unii začíná platit obecné nařízení o ochraně osobních údajů, GDPR. Díky aktualizaci pravidel ochrany osobních údajů snáze porozumíte tomu, jaké údaje shromažďujeme a proč.

Upravené všeobecné obchodní podmínky najdete ZDE.
Bezpečnost a ochrana osobních údajů ZDE.
Možnost úpravy vašich osobních údajů po přihlášení k vašemu účtu ZDE.

Přidáno dne: 22.12.2017 Otevírací doba na přelomu roku

V průběhu vánočních svátků a Nového roku:

22.12.: běžná otevírací doba
23.-26.12.: ZAVŘENO
27.12.-29.12.: 8.30-12.00, 13.00-15.00
30.12.-1.1.2018: ZAVŘENO

Přidáno dne: 20.09.2017 Změna u prodlužujících kupónů o 30 dnů pro sítě GSPS a BGAN

Inmarsat oznámil změnu u prodlužujících kupónů o 30 dnů pro sítě GSPS a BGAN, které jsou nyní více flexibilní.

1. Kumulativní prodlužování u 30 denních voucherů

Uživatelé mají možnost dobít více prodlužujících voucherů o 30 dnů  najednou (ve stejný den) a celkové prodloužení se sčítá. Pokud například třikrát dobijete 30denní prodlužující kupón, platnost SIM karty se prodlouží celkem o 90 dní.

2. Dobíjení kdykoliv během platnosti SIM karty
30denní prodlužující kupón není nutné pro maximální efektivitu dobíjet v poslední den expirace SIM karty, ale lze ho dobít kdykoli v průběhu platnosti, 30denní prodloužení se přičte k stávající platnosti SIM karty.

3. Prodlužující 30denní vouchery lze dobíjet pouze v případě, stávající zůstatek na SIM kartě větší než nula
Toto nové pravidlo zabraňuje prodloužení platnosti SIM karty bez kreditu, jelikož 30denní voucher je primárně určen pro prodlužování platnosti zůstatku na SIM kartě.

Přidáno dne: 04.05.2017 Update firmware pro telefony IsatPhone Pro a IsatPhone 2

Společnost Inmarsat vydala tento týden aktualizaci firmwaru pro telefony IsatPhone 2 a původní IsatPhone Pro, která kromě jiných výhod umožní podporu pro nový region MEAS a dále zlepší přesnost odesílané polohy GPS na obou telefonech.

IsatPhone Pro - firmware 5.17.2
Tato nová aktualizace firmwaru je doporučená aktualizace pro uživatele s verzí 5.3.0 nebo vyšší. Nicméně pro uživatele, kteří dosud nepřešli na verzi 5.3.0 nebo vyšší, je tento upgrade na 5.17.2 považován za povinný, aby se telefon nestal nefunkčním.

Verze 5.17.2 je k dispozici ke stažení zde:
http://www.inmarsat.com/support/isatphone-pro-support/

IsatPhone 2 - firmware 02.00.01
Tato nová povinná aktualizace firmwaru pro IsatPhone 2 je zásadní pro funkčnost služby GSPS, dostupnosti sítě Inmarsat a funkčnosti telefonu IsatPhone 2.

Verze 02.00.01 je k dispozici ke stažení zde:
http://www.inmarsat.com/support/isatphone-2-support/

Přidáno dne: 13.04.2017 Pronájem komunikátoru inReach

Jak jsme již informovali, produkt satelitního komunikátoru jsme zavedli i do naší půjčovny. Pokud plánujete cestu do oblastí bez GSM signálu a nechcete přístroj draze kupovat, máte nyní možnost si jej půjčit. Navštivte tyto stránky .

Přidáno dne: 13.04.2017 Velikonoční svátky

O velikonočních svátcích budeme mít v pátek a pondělí ZAVŘENO.

Přidáno dne: 08.02.2017 Novinka! Thuraya XT-PRO DUAL

Nejpokročilejší satelitní telefon na světě, určen pro profesionální uživatele. Thuraya XT-PRO DUAL je odolný telefon přizpůsobený použití ve ztížených podmínkách a je vybaven baterií s nejdelší výdrž mezi satelitními telefony. Buďte ve spojení bez ohledu na to, kam jdete.

Bez ohledu na to, kde a jak daleko se nacházíte, my vás udržíme v kontaktu. Thuraya je komplexní satelitní síť poskytující spolehlivou a nepřerušovanou komunikaci ve více než 160 zemích po celém Evropě, Africe, Asii a Austráli. V GSM režimu telefon podporuje většinu 2G/3G frekvencí po celém světě.

Thuraya XT-PRO DUAL je první satelitní telefon s vestavěnými přijímači pro GPS, Beidou, Glonass a Galileo pro nejvyšší flexibilitu ve všech regionech. Telefon má největší displej ze všech satelitních telefonů a nabízí odolný Gorilla® glass  displej pro použití v náročném prostředí. Obrazovka je dobře čitelná i při oslnění a umožňuje optimální viditelnost v jasném slunečním světle.  Thruaya- XT-PRO DUAL obsahuje senzor jasu pro automatické nastavení podsvícení displeje.
XT-Pro Dual dokáže pracovat v GSM a satelitním režimu současně. Díky tomu umožňuje bez problémů uskutečňovat hovory a zajistí, že budete vždy dosažitelný na obou sítích. Můžete být dokonce kontaktováni na Vašem mobilním telefonním číslě, i když právě voláte přes satelit a vice versa.
Tento jedinečný koncept nabízí plnou flexibilitu. Vy sami si můžete zvolit nastavení, které je pro Vás nejlepší a nejpohodlnější.

XT-PRO DUAL má vyhrazený jeden slot pro satelitní a druhý pro GSM komunikaci. Můžete použít SIM kartu Thuraya a GSM SIM kartu, nebo zvolit libovolnou kombinaci SIM karet, které splňuje Vaše požadavky.

XT-PRO DUAL má vyhrazené SOS tlačítko, které je snadné použít v případě nouze. I když je telefon vypnutý, stačí stisknout a podržet tlačítko SOS
po dobu tří sekund. Tím se telefon zapne a spoustí volání (a / nebo SMS) na kterékoli přednastavené číslo.

Přidáno dne: 22.11.2016 Kompletní řada produktů Thuraya SatSleeve v prodeji

Do naší nabídky jsme nově zařadily kompletní řadu produktů Thuraya SatSleeve.
Thuraya SatSleeve je dokonalá kombinace mobility a jednoduchosti. Jedná se o nejchytřejší, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak proměnit Váš mobil v satelitní telefon. Thuraya SatSleeve poskytuje přístup k volání, e-mailům, SMS zprávám a populárním sociálních médií v satelitním režimu ve 161 zemích světa .

Veškeré dostupné varianty řady Thuraya SatSleeve naleznete zde.


Přidáno dne: 03.10.2016 Upozornění pro uživatele programu Iridium Direct Internet

3.10. 2016
uživatelé programu Iridium DIrect Internet musí aktualizovat software nejpozději do 31. října 20166, aby služba byla i nadále funkční.
Ke stažení nové verze klikněte na odkaz níže:

https://iridium.com/support/types/firmwaresoftwareupdates

Nejčastější dotazy
 

Které zařízení / služby jsou ovlivněny tímto oznámením?
Tato aktualizace se týká uživatelů satelitních telefonů Iridium, kteří používají službu Direct Internet. Iridium GO! a Iridium OpenPort / Pilot nejsou ovlivněny.
 

Nevím, jestli používám Direct Internet?
Služba Iridium Direct Internet umožňuje uživatelům sítě Iridium přímé připojení k internetu přes bránu Iridium, satelitní telefon slouží jako modem. Satelitní telefon vytočí číslo služby Direct internet a připojí Vás do internetu. Pokud nepoužíváte Váš sat. telefon tímto způsobem, nebudete změnou ovlivněny.

Přidáno dne: 24.06.2016 Předplacené služby sítě GLOBALSTAR

Na našich stránkách lze nově objednávat předplacené elektronické vouchery pro satelitní telefony sítě GLOBALSTAR.
Všechny varianty dobíjecích kupónů naleznete zde.
Nahrávám...