Novinky

Přidáno dne: 06.03.2019 Oznámení o plánovaných změnách předplacených služeb sítě Thuraya

Společnost Thuraya oznámila řadu změn v tarifech a cenách, které budou účinné od dubna letošního roku. Změny jsou uvedeny níže:

Nové spuštění tarifu: Thuraya Country-Plus
Thuraya uvede nové předplacené a tarifní plány pro vybrané země, které nabízejí atraktivní ceny volání v rámci sítě Thuraya a pro volání na čísla v dané zemi.
Plány budou k dispozici od 10. dubna 2019. Podrobnější informace budou uveřejněny na našich stránkách.

Změny platnosti předplacencých voucherů a expirace platnosti starých zůstatků kreditu
Thuraya provádí změny platnosti a vypršení zůstatku u předplacených SIM karet. Podrobnosti viz níže.

U voucherů zakoupených nebo aplikovaných 1. dubna 2019 nebo později bude platnost zůstatku podle následující tabulky:


Hodnota dobíjecího kupónu    Platnost (od data dobití)
10 jednotek 180 dnů
20 jednotek 365 dní
39 jednotek 365 dní
50 jednotek 365 dní
80 jednotek 365 dní
160 jednotek 365 dní
500 jednotek 365 dní
1000 jednotek 365 dní
2500 jednotek 365 dní

Pro zákazníky, jejichž poslední dobití je starší než 2 roky a na SIM kartě se nevykonala žádná činnost v uplynulém roce, zůstatek jejich účtu vyprší v závislosti na výši zůstatku v různých termínech viz tabulka níže:

Poslední dobití provedeno    Poslední aktivita na SIM    Aktuální zůstatek na SIM    Expirace zůstatku   
před 5.3.2017 před 5.3.2018 méně jak 100 jednotek 5.3.2019
před 5.3.2017 před 5.3.2018 100 až 500 jednotek 5.4.2019
před 5.3.2017 před 5.3.2018 více jak 500 jednotek 15.4.2019
5.3.2017 - 31.3.2019 kdykoli jakýkoli 31.3.2020

Změny v tarifech NOVA
Dne 10. dubna 2019 dojde ke změně předplacených tarifů společnosti NOVA. Obnovovací poplatek bude strháván jednou za rok (původně jednou za 2 roky) a výše obnovovacího poplatku bude 39 jednotek. U nově aktivovaných SIM karet s tarifem NOVA bude výše přednabitého kreditu pouze 10 jednotek.
Tyto změny budou platné jak pro stávající zákazníky, tak pro nové aktivace.

Změna zóny v tarifech NOVA
Mali je v současné době součástí zemí zóny E pro tarif NOVA. S účinností od 10. dubna 2019 nebude Mali již zahrnuto do zóny NOVA a přesune se do standardní zóny a to jak u předplacených tak i paušálních tarifů.


Změna ceny volání pro předplacené SIM karty PREPAY
S účinností od 1. dubna 2019 bude navýšena cena volání "hlasové hovory v rámci sítě Thuraya" u předplaceného tarifu PREPAY.
Původní cena: 1.00 jednotka/minutu
Nová cena: 1.19 jednotky/minutu.

Přidáno dne: 09.01.2019 V prodeji nová řada satelitních telefonů Thuray X5-Touch

Satelitní telefony Thuraya odvážně vstupují do oblasti, kam ještě žádné smartphony nepronikly. Udrží Vás v kontaktu téměř kdekoli, protože pracují se síti ve vesmíru. Telefony jsou podobné běžným mobilním telefonům, nabízí služby jako volání, SMS a základního přístupu k internetu. Nyní si představte telefon, který kombinuje sílu satelitní technologie a funkčnost smartphonu. Telefon, který se nejen spoléhá na pozemní mobilní telefonní síť, ale má schopnost využívat hlasové a datové služby přes satelity obíhající Zemi. Thuraya X5-Touch je první bezdrátový satelitní a GSM telefon na světě založený na platformě Android. Telefon má 5,2" dotykový displej s plným HD rozlišením. Nabízí rychlé a jednoduché spojení na cestách, když se pohybujete ve vzdálených oblastech, které jsou obvykle mimo dosah běžných mobilních sítí.

Android OS
Thuraya X5-Touch běží na platformě Android od společnosti Google. Řada aplikací Google je již předinstalována ve vašem zařízení, například Gmail, Google Maps, Google Chrome, vyhledávání Google a Obchod Google Play vám umožňují přístup k množství dalších aplikací třetích stran

Displej
Model X5-Touch je vybaven 5,2 "dotykovým displejem s plným HD rozlišením z odolného skla Gorilla® . Tvrzené sklo funguje i když je displej vlhký nebo když nosíte rukavice.

Odolný
Thuraya X5-Touch je nejvíce odolný satelitní telefon na trhu splňující normy IP67 a MIL 810G/F. To znamená, že telefon je plně odolný vůči prachu
a chráněn proti vodě a testován tak, aby odolal šoku, vibracím a extrémním teplotám.

Duální režim
Komunikujte bezproblémově v satelitním a GSM režimu. Thuraya X5-Touch pracuje v pásmu L-band sítě Thuraya a stejně tak v GSM sítích 2G/3G/4G/LTE. Je vybaven dvěma sloty pro SIM karty.

Funkce  "Always On"
Volejte a přijímejte hovory současně na obou sítích s jedinečnou funkcí SAT a GSM "Always On". Pro skutečný duální zážitek můžete přijímat hovory na vašem GSM čísle, a to i v případě dalšícho aktivního satelitního volání a naopak.

Rozšížené funkce navigace
Telefon je vybaven přijímačem signálu GPS, BeiDou a Glonass pro co nejvyšší flexibilitu ve všech regionech. Použijte předinstalovanou aplikaci pro navigaci a sledování k odeslání aktuálních podrobností o Vaší poloze na předem definovaná čísla přes SMS nebo e-mail, na základě přednastavených časových intervalů, ujeté vzdálenosti nebo při pohybu uvnitř nebo vně Vámi definované oblasti.

Přidáno dne: 25.05.2018 Nová pravidla GDPR

Ochrana Vašich osobních údajů
K 25. květnu 2018 aktualizujeme pravidla ochrany osobních údajů. Tento krok činíme proto, že v Evropské unii začíná platit obecné nařízení o ochraně osobních údajů, GDPR. Díky aktualizaci pravidel ochrany osobních údajů snáze porozumíte tomu, jaké údaje shromažďujeme a proč.

Upravené všeobecné obchodní podmínky najdete ZDE.
Bezpečnost a ochrana osobních údajů ZDE.
Možnost úpravy vašich osobních údajů po přihlášení k vašemu účtu ZDE.

Přidáno dne: 22.12.2017 Otevírací doba na přelomu roku

V průběhu vánočních svátků a Nového roku:

22.12.: běžná otevírací doba
23.-26.12.: ZAVŘENO
27.12.-29.12.: 8.30-12.00, 13.00-15.00
30.12.-1.1.2018: ZAVŘENO

Přidáno dne: 20.09.2017 Změna u prodlužujících kupónů o 30 dnů pro sítě GSPS a BGAN

Inmarsat oznámil změnu u prodlužujících kupónů o 30 dnů pro sítě GSPS a BGAN, které jsou nyní více flexibilní.

1. Kumulativní prodlužování u 30 denních voucherů

Uživatelé mají možnost dobít více prodlužujících voucherů o 30 dnů  najednou (ve stejný den) a celkové prodloužení se sčítá. Pokud například třikrát dobijete 30denní prodlužující kupón, platnost SIM karty se prodlouží celkem o 90 dní.

2. Dobíjení kdykoliv během platnosti SIM karty
30denní prodlužující kupón není nutné pro maximální efektivitu dobíjet v poslední den expirace SIM karty, ale lze ho dobít kdykoli v průběhu platnosti, 30denní prodloužení se přičte k stávající platnosti SIM karty.

3. Prodlužující 30denní vouchery lze dobíjet pouze v případě, stávající zůstatek na SIM kartě větší než nula
Toto nové pravidlo zabraňuje prodloužení platnosti SIM karty bez kreditu, jelikož 30denní voucher je primárně určen pro prodlužování platnosti zůstatku na SIM kartě.

Přidáno dne: 04.05.2017 Update firmware pro telefony IsatPhone Pro a IsatPhone 2

Společnost Inmarsat vydala tento týden aktualizaci firmwaru pro telefony IsatPhone 2 a původní IsatPhone Pro, která kromě jiných výhod umožní podporu pro nový region MEAS a dále zlepší přesnost odesílané polohy GPS na obou telefonech.

IsatPhone Pro - firmware 5.17.2
Tato nová aktualizace firmwaru je doporučená aktualizace pro uživatele s verzí 5.3.0 nebo vyšší. Nicméně pro uživatele, kteří dosud nepřešli na verzi 5.3.0 nebo vyšší, je tento upgrade na 5.17.2 považován za povinný, aby se telefon nestal nefunkčním.

Verze 5.17.2 je k dispozici ke stažení zde:
http://www.inmarsat.com/support/isatphone-pro-support/

IsatPhone 2 - firmware 02.00.01
Tato nová povinná aktualizace firmwaru pro IsatPhone 2 je zásadní pro funkčnost služby GSPS, dostupnosti sítě Inmarsat a funkčnosti telefonu IsatPhone 2.

Verze 02.00.01 je k dispozici ke stažení zde:
http://www.inmarsat.com/support/isatphone-2-support/

Přidáno dne: 13.04.2017 Pronájem komunikátoru inReach

Jak jsme již informovali, produkt satelitního komunikátoru jsme zavedli i do naší půjčovny. Pokud plánujete cestu do oblastí bez GSM signálu a nechcete přístroj draze kupovat, máte nyní možnost si jej půjčit. Navštivte tyto stránky .

Přidáno dne: 13.04.2017 Velikonoční svátky

O velikonočních svátcích budeme mít v pátek a pondělí ZAVŘENO.

Přidáno dne: 08.02.2017 Novinka! Thuraya XT-PRO DUAL

Nejpokročilejší satelitní telefon na světě, určen pro profesionální uživatele. Thuraya XT-PRO DUAL je odolný telefon přizpůsobený použití ve ztížených podmínkách a je vybaven baterií s nejdelší výdrž mezi satelitními telefony. Buďte ve spojení bez ohledu na to, kam jdete.

Bez ohledu na to, kde a jak daleko se nacházíte, my vás udržíme v kontaktu. Thuraya je komplexní satelitní síť poskytující spolehlivou a nepřerušovanou komunikaci ve více než 160 zemích po celém Evropě, Africe, Asii a Austráli. V GSM režimu telefon podporuje většinu 2G/3G frekvencí po celém světě.

Thuraya XT-PRO DUAL je první satelitní telefon s vestavěnými přijímači pro GPS, Beidou, Glonass a Galileo pro nejvyšší flexibilitu ve všech regionech. Telefon má největší displej ze všech satelitních telefonů a nabízí odolný Gorilla® glass  displej pro použití v náročném prostředí. Obrazovka je dobře čitelná i při oslnění a umožňuje optimální viditelnost v jasném slunečním světle.  Thruaya- XT-PRO DUAL obsahuje senzor jasu pro automatické nastavení podsvícení displeje.
XT-Pro Dual dokáže pracovat v GSM a satelitním režimu současně. Díky tomu umožňuje bez problémů uskutečňovat hovory a zajistí, že budete vždy dosažitelný na obou sítích. Můžete být dokonce kontaktováni na Vašem mobilním telefonním číslě, i když právě voláte přes satelit a vice versa.
Tento jedinečný koncept nabízí plnou flexibilitu. Vy sami si můžete zvolit nastavení, které je pro Vás nejlepší a nejpohodlnější.

XT-PRO DUAL má vyhrazený jeden slot pro satelitní a druhý pro GSM komunikaci. Můžete použít SIM kartu Thuraya a GSM SIM kartu, nebo zvolit libovolnou kombinaci SIM karet, které splňuje Vaše požadavky.

XT-PRO DUAL má vyhrazené SOS tlačítko, které je snadné použít v případě nouze. I když je telefon vypnutý, stačí stisknout a podržet tlačítko SOS
po dobu tří sekund. Tím se telefon zapne a spoustí volání (a / nebo SMS) na kterékoli přednastavené číslo.

Přidáno dne: 22.11.2016 Kompletní řada produktů Thuraya SatSleeve v prodeji

Do naší nabídky jsme nově zařadily kompletní řadu produktů Thuraya SatSleeve.
Thuraya SatSleeve je dokonalá kombinace mobility a jednoduchosti. Jedná se o nejchytřejší, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak proměnit Váš mobil v satelitní telefon. Thuraya SatSleeve poskytuje přístup k volání, e-mailům, SMS zprávám a populárním sociálních médií v satelitním režimu ve 161 zemích světa .

Veškeré dostupné varianty řady Thuraya SatSleeve naleznete zde.


Nahrávám...